electrical wallpaper ile ilgili görsel sonucu

Ä°lgili resim

29 ekim ile ilgili görsel sonucu

GATA ELEKTRİK Malzemeleri Ticaret ve Pazarlama - TANER ÜLTANIR

 28 Mart 2020 Cumartesi

 USD : 6,4547 TL    Euro : 7,1925  TL     BİST 100 : 88125

 Bakır lme : 4774.00 $ / Aliminyum lme : 1506,00 $ 

 1987 Yılından bu yana İstanbul Karaköy'de Satış Hizmeti vermekteyiz.Elektrik malzemeleri konusunda 30 Yılı aşkın deneyimimiz  sayesinde 

 firmalara uygun malzeme seçimi konusunda yol gösterici ,İhtiyaçların karşılanması noktasında yönlendirici olarak doğru malzeme ve marka   seçimi yapmaları için yardımcı oluyoruz. 
 Günümüzde Elektrik malzemeleri , eskiye oranla çok daha fazla çeşit ,marka , ve gerekse İthalat ile birlikte , artan üretim kapasitesi de     beklendiğinde sonsuz bir deniz haline   gelmiştir. 
  Bu durumda malzeme çeşitliliği kafa karışıklığı yaratmış ve asıl işi bu olmayan müşterilerimiz satınalma yaparken tereddüt içerisinde kalmıştır. 
  Firmamızın amacı , bilgi ve görgüsünü müşterilerinin ihtiyaçları ile birleştirip ,uygun Fiyatlı ve Kaliteli Malzeme seçimine yardımcı olmaktır. 

 Teklif alımlarınızda Lütfen arayınız. 

 Electrical Equipment Sales...
 Worldwide Electrical Equipment Brands     00 90  216 545 2984

 Ние продаваме електрични материјали.
 Пожалуйста, не требуйте электроснабжения 
 Будь ласка, не потрібні електропостачання 
 Ми продаємо електричні матеріали.
 من فضلك لا تحتاج الإمدادات الكهربائية الخاصة بك 
 Не требају вам електрични потрошачи 
 Ве молиме да не ви требаат вашите електрични резерви 
 Ne trebaju vam električni potrošači 
 Waxaan iibinaa Agabka Korantada,
 Nous vendons des matériaux électriques.
 Prodajemo električne materijale.
 Ons verkoop elektriese materiale.
 ჩვენ ვყიდით ელექტრო მასალებს.
 Vendemos materiales eléctricos.

 İstanbul Karaköy Telefon : 0212 2926192 PBX /  0532 5203220    

 İstanbul Kadıköy Telefon :  0216 5452984  PBX /  0538 4867442

 Overseas Phone  : 00 90  216 545 2984    /   +90 0532 5203220   /   00 90  212 2926192

 gataelektrik@gmail.com    tanergata@gmail.com    
 
 
HAVA YALITIMLI OG.HÜCRELER

36 kV’a kadar olan sistemler için dizayn edilmistir.Kesicide ve yük ayırıcısında SF6 gazı izolasyon ve ark söndürme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Diğer parçalar ve ekipmanlar hava izolelidir. Metal Mahfazalı Hava İzoleli Hücreler, koruma ve control röleleri ile birlikte SCADA uygulamalarına hazır olarak üretilmektedir. Hücreler modüler, kolay konfigüre edilebilir yapısı ile müsteri isteklerine kolay cevap verebilecek sekilde, ulusal ve uluslararası standartlara (IEC 60298, IEC 62271-200, BS EN 60298, TS EN 60298) uygun bir sekilde üretilmektedir.

Modüler yapı ve tip çesitliliği sayesinde istenen konfigürasyonlar kolayca sağlanabilmektedir. Hücreler, aynı boyuttaki farklı islevleri yerine getiren hücreler ile değistirilebilir. Hücreler arası bağlantılar, ısı büzüsmeli makaron ile kısmen izole edilmis baralar ile sağlanır. Ana baralar 630A ya da 1250A olarak müsteri istekleri doğrultusunda üretilebilmektedir.

GAZ İZOLELİ HÜCRELER (Primer)

İndirici transformatör merkezleri, OG/OG merkezler ve iletim şebekeleri merkezleri için tasarlanmış modüler gaz izoleli hücreler olup, 12-24-36 kV anma gerilimi, 1000-1250-2000-2500-3150 A anahtarlama ve 2500-3150 A anabara anma akımı, 20-25-31.5 kA kısa süreli arıza akımı değerleri için üretilmektedir. Tüm anahtarlama elemanları SF6 gazı doldurulmuş Cr-Ni alaşımlı paslanmaz sactan imal bir tank içerisinde bulunmakta olup, ana bara bağlantıları gaz izoleli hücre teknolojisinin geldiği son nokta olan katı yalıtımlı teknoloji ile sağlanmaktadır.

GAZ İZOLELİ HÜCRELER (Sekonder)

36 kV’a kadar olan sistemler için dizayn edilmistir.

Tüm anahtarlama cihazları, SF6 gazı ile doldurulmuş paslanmaz sacdan imal edilmiş bir tank içerisindedir. Enerjisiz kısımlar kaza ile oluşabilecek dokunmalara karşı IP 67 sınıfı koruma ile izole edilmiştir. SF6 gazı ve yük ayırıcısı kullanılarak boyutlar küçültülmüştür. Tank içerisindeki SF6 gazı izolasyon ve ark söndürme amaçlı kullanılmaktadır. Metal Mahfazalı SF6 Gaz İzoleli Modüler Hücreler, koruma ve kontrol röleleri ile birlikte SCADA uygulamalarına hazır olarak üretilmektedir.

Tüm enerjili bölgeler IP 67 izolasyon seviyesi ile havadan izole edildiği için tozlanma, nemlenme gibi dış faktörlerden etkilenmezler ve bu özellikleri ile bakım ve temizlik gerektirmezler. Hücreler çesitli modüler tipler ve kolay konfigüre edilebilir yapısı ile müşteri isteklerine kolay cevap verebilecek şekilde, ulusal ve uluslararası standartlara (IEC 60298, IEC 62271-200, BS EN 60298, TS EN 60298) uygun bir sekilde üretilmektedir. Koruma sigorta-yük ayırıcı bileşiği ya da röle-vakum kesici kombinasyonu ile sağlanabilir. Müşteri istekleri paralelinde istenen konfigürasyonlarda üretilmesi mümkündür.

Hücre herhangi bir fonksiyonel unite ile kolaylıkla değiştirilebilir. 5 farklı tipte dizayn edilmistir. Tamamı ile atmosferik etkilerden yalıtılmış paslanmaz çelik tank yüksek seviyede operatör güvenliği yanında bakımsız bir sistemde oluşturmaktadır. Anahtarlama olanaklarına göre değişik tiplerde ve kombinasyonlara üretilebilir.

Genişleyebilir yapısı itibari ile Metal Mahfazalı SF6 Gaz İzoleli Kompakt Hücrelerle birleştirilebilir. Ana bara bağlantıların esnekliği sayesinde, deprem, toprak kayması, zemin oturması gibi hücreler arasındaki rijit bağlantıları olumsuz etkileyen etkenlerden zarar görmez be işletme sürekliliğini temin eder.

GAZ İZOLELİ RMU (Ring Main Unit) KOMPAKT HÜCRELER

36 kV’a kadar olan sistemler için dizayn edilmiş bir Ring Main Unit – RMU’dur. Tüm anahtarlama cihazları, baralar ve bağlantı elemanları SF6 gazı ile doldurulmuş paslanmaz sacdan imal edilmiş bir tank içerisindedir.Tüm enerjili bölgeler IP 67 izolasyon seviyesi ile havadan izole edildiği için tozlanma, nemlenme gibi dıs faktörlerden etkilenmezler ve bu özellikleri ile bakım ve temizlik gerektirmezler. SF6 gazı ve yük ayırıcısı kullanılarak boyutlar küçültülmüştür. RMU tankı içerisindeki SF6 gazı izolasyon ve ark söndürme amaçlı kullanılmaktadır.

Metal Mahfazalı SF6 Gaz İzoleli Kompakt Hücreler, koruma ve control röleleri ile birlikte SCADA uygulamalarına hazır olarak üretilmektedir. Hücreler çesitli tipler ve kolay konfigüre edilebilir yapısı ile müşteri isteklerine kolay cevap verebilecek sekilde, ulusal ve uluslararası standartlara (IEC 60298, IEC 62271-200, BS EN 60298, TS EN 60298) uygun bir şekilde üretilmektedir.

Koruma sigorta-yük ayırıcı bileşiği ya da role-vakum kesici kombinasyonu ile sağlanabilir. Müşteri istekleri paralelinde istenen konfügürasyonlarda üretilmesi mümkündür. Tamamı ile atmosferik etkilerden yalıtılmış paslanmaz çelik tank yüksek seviyede operatör güvenliği yanında bakımsız bir sistemde oluşturmaktadır. Anahtarlama olanaklarına göre değişik tiplerde ve kombinasyonlara üretilebilir. Genişleyebilir yapılabilir ve istenirse Metal Mahfazalı SF6 Gaz İzoleli Modüler Hücrelerle birleştirilebilir.

METAL CLAD HÜCRELER

36 kV kadar sistemlerde kullanılabilecek 3 fazlı, 50 Hz, dahili kullanıma uygun Çekmeceli Tip Metal Clad Hücreleri olarak tanımlanmaktadır. Ürün özellikle primer dağıtım merkezleri ve ağır çalışma kosulları için dizayn edilmiş olup, metal bölmelendirmeli, anahtarlama düzeneğinin bir araba üzerine monte edildiği bir bir tasarıma sahiptir. Metal Clad hücre, metal bölmelendirmelerle ayrılmış 4 ana bölümden oluşmaktadır; arabalı vakum kesici bölümü, bara bölümü, kablo bölümü ve AG ekipman bölümü.

Metal bölmelerin açılışları panjurlanmış buşinglerle olmaktadır. Anahtarlama elemanı vakum kesici olup, eğer talep edilirse, gerilim transformatörlerleri de araba üzerine monte edilebilir. Eğer anahtarlama elemanı hücreden ayrılacaksa, kapı açılıp, araba sabitlenmelidir.
Araba servis pozisyonundan enerjisiz pozisyona ya da enerjisiz pozisyondan servis pozisyonuna ancak açık iken alınabilir.
Metal iskelet ve destek parçaları, standartlara uygun iyi bir şekilde kaynatılmış ve civatalanmış profillerden oluşmuştur.
Kapı Merkezi bir kilit sistemi bir sunulmaktadır.

Vakum kesici pozisyonunun ve de araba pozisyonunun güvenli bir sekilde görülebilmesi için kapı üzerinden gözetleme penceresi bulunmaktadır. Bununla beraber, uzaktan kontrol, ölçme ve koruma ekipmanları içeren bir alçak gerilim panosu da mevcuttur. Araba standartlara uygun çelik profillerden oluşmaktadır. Araba ile hücre arasındaki mekanik bağlantı, ön tarafta yer alan bir kol sayesinde sağlanmaktadır. Metal Clad hücreler çeşitli modüler tipler ve kolay konfigüre edilebilir yapısı ile müşteri isteklerine kolay cevap verebilecek sekilde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilmektedir. Müşteri istekleri paralelinde istenen konfigürasyonlarda üretilmesi mümkündür.


og gerilim trafosu ile ilgili görsel sonucu

ELEKTRİK BORUSU ile ilgili görsel sonucu
İlgili resim
İlgili resim